10. Prostamin

Prostamin to produkt firmy Pharmacy Laboratories. Ten suplement diety dedykowany jest dla mężczyzn borykających się z problemami prostaty, tudzież jej przerostem.

Prostamin – działanie

Prostamin to środek dostępny bez recepty, dedykowany mężczyznom w wieku powyżej 40. roku życia. Łagodzi objawy przerostu gruczoły krokowego, tj.:

  • częstomocz
  • przerywany strumień moczu
  • częste oddawanie moczu w nocy
  • utrzymanie prawidłowej ilości testosteronu we krwi

Prostamin – stosowanie i przeciwwskazania

Producent zaleca stosować dwie tabletki dziennie. Preparat należy popijać dużą ilością wody (200-300 ml).

Przeciwwskazaniem do stosowania tego preparatu jest nadwrażliwość (alergia) na którykolwiek składnik leku.

Prostamin – skład

W kapsułce Prostamin znajdują się następujące składniki: suchy ekstrakt z nasion dyni zwyczajnej, substancja wypełniająca, suchy ekstrakt z korzenia pokrzywy zwyczajnej, suchy ekstrakt z owoców, palmy sabalowej, suchy ekstrakt z kory śliwy afrykańskiej, skrobia ziemniaczana, witamina E, substancja utrzymująca wilgoć, substancja przeciwzbrylająca, cynk, witamina B6.

Prostamin – cena

Cena tego suplementu diety to około 20-30 złotych za zapas na jeden miesiąc (60 kapsułek).

Prostamin – opinie

Suplement łagodzący objawy prostaty Prostamin to środek o niezbyt dużej popularności. Dlatego też, liczba opinii znajdujących się w Internecie nie jest zbyt duża. Nie mniej jednak, ich wydźwięk jest bardzo różny – spotkać się można z zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi recenzjami.

Preparat kosztuje zaledwie 20-30 złotych, co sprawia, że trudno oczekiwać po nim jakichś wyjątkowych właściwości.

Prostamin – zamiennik

Preparatem o niezwykle skutecznym działaniu (miejsce 1 w naszym rankingu środków na prostatę) zajmuje Reprostal. To wyjątkowa kompozycja składników, która cieszy się niemal samymi pozytywnymi recenzjami i opiniami.

Recenzję Reprostal znajdziesz w tym miejscu.