2. Prostamol Uno

Prostamol Uno to jeden z najpopularniejszych środków wykorzystywanych w leczeniu przerostu prostaty. To uznana marka, która na rynku znajduje się od 1982 roku. Jej producentem jest firma Berlin Chemie.Jak zapewnia sam producent, Prostamol Uno to preparat, który można wykorzystywać w leczeniu początkowego stadium rozrostu gruczołu krokowego. Łagodzi dolegliwości takie jak:

  • częstomocz
  • parcie na mocz
  • słaby strumień moczu
  • częste oddawanie moczu w nocy

Prostamol Uno – działanie

Lek Prostamol Uno łagodzi objawy przerostu prostaty, ale nie zwalcza choroby. Jego stosowanie należy regularnie konsultować z lekarzem, szczególnie wtedy gdy stwierdza się obecność krwi w moczu lub wtedy, gdy mocz zostaje zatrzymany w pęcherzu.

Prostamol Uno – stosowanie i przeciwwskazania

Prostamol Uno należy stosować raz dziennie, chyba, że inaczej zaleci lekarz. Skuteczność tego preparatu uwarunkowana jest regularnym stosowaniem. Produkt należy przyjmować po posiłku, o stałej porze. Popijać dużą ilością wody.

Przeciwwskazaniem do stosowania tego środka jest nadwrażliwość na substancję czynną lub inną substancję pomocniczą. W przypadku wystąpienia reakcji niepożądanej, należy skontaktować się z lekarzem.

Prostamol Uno – skład

W skład kapsułki wchodzi 320g wyciągu z owoców boczni piłkowanej (substancja aktywna) oraz następujące substancje pomocnicze: sukcynylowana żelatyna, glicerol, woda oczyszczona, tytanu dwutlenek (E171), żelaza tlenek czarny (E172), czerwień koszenilowa (E124).

Prostamol Uno – cena

Opakowanie z 30 kapsułkami (jednomiesięczny zapas) to koszt oscylujący w granicach 40 złotych.

Prostamol Uno – opinie

Prostamol Uno to preparat, którego opinie są bardzo różne. Zwykle, niestety opinie są negatywne. Środek jeśli już pomaga, to tylko na określony czas i tak jak mówi producent – jedynie łagodzi objawy, a nie rozwiązuje problemu na stałe.

Dlatego też, Prostamol Uno nie może być traktowany jako rozwiązanie na przerost gruczołu krokowego. To świetny sposób na złagodzenie objawów, a nie wyleczenie i pozbycie się problemu przerostu prostaty i dolegliwości z niego wynikających.

Prostamol Uno – zamiennik

Alternatywnym, znacznie skuteczniejszym (co potwierdzają liczne opinie) rozwiązaniem jest lek o nazwie Reprostal. To niezwykle skuteczny preparat, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie gruczołu krokowego.

Zestaw naturalnych składników takich jak: cynk, selen, pokrzywę, witaminę E, ekstrakt z jeżówki, owoców żurawiny czy z palmy sabałowej, to według wielu lekarzy najskuteczniejsze rozwiązanie na problemy związane z prostatą i poziomem testosteronu we krwi.

Aby dowiedzieć się więcej o Reprostal: kliknij tutaj.