3. Doppelherz aktiv Forte

Doppelherz aktiv na prostatę forte to preparat, który zawiera kompleksowy zestaw składników, który wspomaga nie tylko prawidłową pracę gruczołu krokowego, ale także wspomaga sprawność układu moczowego oraz prawidłowe funkcje seksualne.

Doppelherz aktiv na prostatę – działanie

Doppelherz to uznana firma, która na rynku farmaceutycznym działa od początku XX wieku. Środek na prostatę – Doppelherz aktiv forte to suplement, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie prostaty i zapobiega takim dolegliwościom jak:

  • częstomocz
  • słaby strumień moczu
  • zbyt częste oddawanie moczu w nocy
  • uczucie nieopróżnionego pęcherza

Co więcej, producent zapewnia o pozytywnym wpływie na męskie funkcje seksualne (erekcja).

Doppelherz aktiv forte – stosowanie i przeciwwskazania

Dopellherz aktiv forte jest suplementem diety opartym na naturalnych składnikach. Przeciwwskazania do stosowania występują w przypadku alergii na składnik leku.

Dzienna zalecana dawka to jedna kapsułka. Należy stosować po posiłku. Według producenta – pełen efekt można osiągnąć po 6 miesiącach.

Doppelherz aktiv forte – skład

W jednej kapsułce Doppelherz aktiv znajdują się następujące składniki: olej z pestek dyni, żelatyna, wyciąg z owoców palmy sabalowej, wyciąg z korzenia pokrzywy, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, substancja zagęszczająca: sorbitol, emulgator: lecytyna sojowa, likopen z pomidorów., stabilizator: wosk pszczeli żółty, witamina E, emulgator: mono- i iglicerydy kwasów tłuszczowych, tlenek cynku, siarczan manganu, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza, selenian sodu.

Doppelherz aktiv na prostatę – cena

Koszt opakowania (zapas na jeden miesiąc) Dopellherz aktiv na prostatę forte to koszt oscylujący w granicach 30-35 złotych.

Doppelherz aktiv forte – opinie

Opinie na temat Doppelherz aktiv forte na prostatę są bardzo różne. Od skrajnie pozytywnych, po skrajnie negatywne. Należy mieć jednak na uwadze, że jest to produkt wspomagający, a nie lek na prostatę.

Tym samym, Doppelherz aktiv nie może być traktowany jako rozwiązanie problemu, a jedynie produkt łagodzący objawy. Wadą takowego rozwiązania jest konieczność długiej suplementacji dla uzyskania optymalnych rezultatów.

Doppelherz aktiv forte – zamiennik

Alternatywnym rozwiązaniem (numer 1 w naszym rankingu leków na prostatę) jest Reprostal. To unikatowa formuła, która zyskuje popularność na całym świecie.

Aktualnie Reprostal uznawany jest przez wielu lekarzy za najlepsze rozwiązanie na przerost gruczołu krokowego. Aby dowiedzieć się więcej o tym środku przeczytaj naszą recenzję.