5. Prostaceum

Prostaceum to środek przeznaczony dla mężczyzn, którego producentem jest przedsiębiorstwo farmaceutyczne LEK-AM. Preparat ten dedykowany jest mężczyznom borykających się z dolegliwościami prostaty.

Prostaceum – działanie

Prostaceum to preparat, który bogaty jest w wiele składników. Według producenta, prostaceum nie tylko wspomaga funkcjonowanie prostaty, ale także:

  • pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi
  • chroni przed stresem oksydacyjnym
  • wspomaga układ odpornościowy

Prostaceum – stosowanie i przeciwwskazania

Preparat Prostaceum występuje w kapsułkach. Dzienna dawka to dwie kapsułki. Środek należy popijać dużą ilością wody, przyjmować w trakcie posiłku.

Nie należy przekraczać dziennej dawki leku. W przypadku nadwrażliwości na któryś ze składników tego leku, należy zrezygnować z suplementacji tego środka.

Prostaceum – skład

Prostaceum to środek, którego składniki to: ekstrakt z pestek dyni ekstrakt z ziela wierzbownicy drobnokwiatowej ekstrakt z liści pokrzywy ekstrakt z owoców palmy sabalowej cynk witamina E (tokoferol) likopen witamina B6 (pirydoksyna).

Prostaceum – cena

Prostaceum to środek, którego jednomiesięczny zapas (2 tabletki dziennie) to koszt oscylujący w granicach 50 złotych.

Prostaceum – opinie

Prostaceum to kolejny suplement diety, który poza działaniem poprawiającym funkcjonowanie prostaty, wspiera także inne funkcje organizmu. Czy aby na pewno jest to dobry pomysł?

Prostaceum cieszy się różnymi opiniami, zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi. Warto przy tym zauważyć, że sam producent reklamuje go jako środek „wspomagający pracę prostaty”, a nie lek na dolegliwości z nią związane.

Prostaceum – zamiennik

Preparatem o potwierdzonej skuteczności w leczeniu przerostu stercza (gruczołu prostaty) jest Reprostal. To środek dedykowany w dolegliwościach prostaty. W naszym rankingu leków znajduje się na pierwszym miejscu!

Aby dowiedzieć się o tym preparacie, koniecznie zapoznaj się z naszą recenzją.