7. Multiprosti

Multiprosti to środek, którego producentem jest austriacka firma +Pharma Arzneimittel. Bazujący na ekstraktach roślinnych preparat, to suplement diety dedykowany mężczyznom borykających się z dolegliwościami prostaty.

Multiprosti – działanie

Multiprosti to zestawienie składników, które wykorzystywać można w leczeniu i profilaktyce łagodnego przerostu prostaty. Wykazuje działanie wspomagające leczenie takich dolegliwości jak:

  • częstomocz
  • oddawanie moczu w nocy
  • słabe ciśnienie moczu
  • przerywane oddawanie moczu

Multiprosti – stosowanie i przeciwwskazania

Producent Multiprosti zaleca spożywać jedną kapsułkę suplementu dziennie. Środek należy popijać dużą ilością wody (200-300 ml).

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku.

Multiprosti – skład

W skład kapsułki wchodzi: olej sojowy; żelatyna wołowa; L-arginina: ekstrakt z owoców palmy sabalowej; glicerol; ekstrakt z owoców granatu; olej z pestek dyni; ekstrakt z korzenia żeń-szenia; tlenek cynku; L-selenometionina; lecytyna sojowa; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); tlenki żelaza, koszenila.

Multiprosti – cena

Cena za opakowanie zawierające 30 kapsułek (zapas na jeden miesiąc) to około 40-50 złotych.

Multiprosti – opinie

Preparat ten nie jest zbyt popularny w Polsce. Opinii na temat tego suplementu jest zatem niewiele. Nie mniej jednak, ich wydźwięk jest bardzo różny. Spotkać się można zarówno z pozytywnymi, jak i negatywnymi ocenami.

Multiprosti przez producenta przedstawiany jest jako lek o działaniu łagodzącym. Trudno zatem spodziewać się, że rozwiąże on problem raz na zawsze.

Multiprosti – zamiennik

Środków na prostatę jest naprawdę wiele. Jednakże, tylko nieliczne potrafią działać szybko, silnie i praktycznie całkowicie eliminować problemy związane z prostatą. Najlepszym przykładem tego typu suplementu jest Reprostal.

Cieszący się tylko i wyłącznie pozytywnymi recenzjami środek, jest absolutnym hitem w wielu krajach zachodniej Europy i USA. Przeczytaj naszą recenzję tego preparatu tutaj.