8. Rutiver

Rutiver to preparat, którego producentem jest Biovena. Środek ten oparty jest na naturalnych ekstraktach z roślin, l-karnitynie, likopenie i minerałach. Dedykowany jest mężczyznom borykającym się z dolegliwościami wynikającymi z przerostu gruczołu krokowego.

Rutiver – działanie

Składniki zawarte w kapsułce Rutiver przyczyniają się do łagodzenia objawów przerostu prostaty oraz:

  • zachowania energii i sił witalnych
  • wspierania przepływu moczu
  • utrzymania odpowiedniego poziomu testosteronu we krwi
  • utrzymania prawidłowej kondycji skóry, włosów i paznokci
  • wspierania przemiany energetycznej

Rutiver – stosowanie i przeciwwskazania

Producent zaleca przyjmować jedną kapsułkę dziennie. Produkt należy popijać dużą ilością płynu (najlepiej wody) – 200-300ml.

Przeciwwskazania do stosowania preparatu to nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku.

Rutiver – skład

Rutiver to preparat w którego skład wchodzą: ekstrakt z pestek dyni , żelatyna, substancja wypełniająca – celuloza, ekstrakt z owoców granatu, ekstrakt z owoców palmy sabalowej, cynk, ekstrakt z korzenia żeń-szenia, L-arginina, witamina E, niacyna, miedź, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; kwas pantotenowy, witamina B2, witamina B1, witamina B6, ekstrakt z owoców pomidora, witamina B12, biotyna, barwnik- dwutlenek tytanu.

Rutiver – cena

Opakowanie zawierające zapas jednomiesięczny (30 kapsułek) to koszt oscylujący w granicach 30-35 złotych.

Rutiver – opinie

Rutiver to suplement diety, który nie jest znany zbyt dużej liczbie mężczyzn. Pozostający w cieniu takich środków jak Prostamol Uno, czy Doppelherz Aktiv środek opiniowany jest w przeróżny sposób.

Nie mniej jednak, trzeba mieć na uwadze, że jest to suplement łagodzący objawy. Jego stosowanie owszem – może wykluczyć objawy prostaty (częstomocz, słaby strumień), ale niekoniecznie okaże się rozwiązaniem eliminującym problem.

Rutiver – zamiennik

W naszej opinii, znacznie korzystniejszym rozwiązaniem jest zastosowanie Reprostal – preparatu bazującego także na naturalnych składnikach, ale wyróżniających się nieprzeciętną skutecznością. To zresztą potwierdzają liczne pozytywne opinie na temat tego środka.

Aby dowiedzieć się więcej – przeczytaj recenzję tego preparatu klikając w ten link.